۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۷
کد مطلب : ۳۴۴۴

پلاتین های تقلبی در پای بیماران

پیگیری ها درباره ماجرای بیمارانی که بعد از عمل جراحی با پلاتین های کج شده در پای خود به مرکز درمانی بازمی گشتند به نتایج تلخی رسید که حکایت از پشت پرده های مشکوکی دارد.
پلاتین های تقلبی در پای بیماران
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبردارو به نقل از روزنامه خراسان، تعدادی از بیمارانی که مورد عمل جراحی ارتوپدی (استخوان) قرار گرفته و با تحمیل هزینه های زیاد «پلاتین گذاری» کرده اند، دوباره با عوارضی شدید به بیمارستان بازمی گردند.

بیمارانی که در یکی از بیمارستان های نیشابور جراحی و پلاتین گذاری شدند با عوارض شدیدی همچون درد و تورم پا دست به گریبان هستند. تصویربرداری ها و اظهارنظرهای پزشکی نشان داده که پلاتین های کار گذاشته شده در پای بیماران، به شدت کج شده یا به اصطلاح عامیانه شکسته است! بنابراین سرنخ این ماجرا به شرکت هایی می رسد که مسئولان خرید بیمارستان، پلاتین های مذکور را از آن جا خریده اند یا به صورت دولتی در اختیار بیمارستان ها قرار گرفته است که خود نیاز به توضیح مسئولان و مدیران وزارتخانه دارد.

مسئولان بیمارستان اعلام کرده اند که قرارداد خرید با شرکت تامین کننده پلاتین های مذکور لغو شده است اما با این حال باید موضوع با جدیت از سوی نهادهای نظارتی و دستگاه قضایی پیگیری شود تا جان انسان های دیگری در معرض خطر نباشد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما