۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۲
کد مطلب : ۳۱۲۵

مهلت رو به پایان سازمان غذا و دارو برای ارزیابی افزایش قیمت

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: بنابر دستور رئیس جمهور مسئولان سازمان غذا و دارو طی ۲ هفته باید افزایش قیمت دارو را ارزیابی و گزارش کنند.
مهلت رو به پایان سازمان غذا و دارو برای ارزیابی افزایش قیمت
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبردارو؛ دکتر حسینعلی شهریاری با اشاره به اینکه رئیس جمهور به سازمان غذا و دارو دستور داد تا مسأله افزایش قیمت دارو را پیگیری کند، افزود: در جلسه ستاد مقابله با کرونا مستندات افزایش ۳ تا ۴ هزار قلم دارو را که بخشی از آن پارسال و برخی امسال افزایش داشتند به رئیس جمهور ارائه کردم تا کار کارشناسی درباره آن انجام شود و بتوان راهکاری برای افزایش قیمت دارو پیدا کرد.
 
وی ادامه داد: در راستای دستور رئیس جمهور، جلسه‌ای با حضور وزیر بهداشت، مسؤولان سازمان غذا و دارو و اینجانب با هدف بررسی افزایش قیمت داور تشکیل و قرار شد مسئولان این سازمان، ظرف ۲ هفته افزایش قیمت دارو را ارزیابی و گزارشی ارائه دهند تا این جمع‌بندی به رئیس جمهور ارائه شود.
 
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با تأکید بر اینکه به طور قطع مجلس موضوع افزایش قیمت دارو را پیگیری خواهد کرد، گفت: مجلس در این زمینه قانون مصوب کرده که پرداختی مردم برای دارو و خدمات درمانی نباید نسبت به شهریور پارسال افزایش یابد و بیمه ها باید هزینه ها را پوشش دهند و مجلس بر اجرای این مصوبه نیز نظارت خواهد کرد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما